تماس با ما: 02154883000-02126201315   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  خدمات حسابداری و حسابرسی

  خدمات حسابداری و حسابرسی

   

  • تنظیم و ارسال اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده که بصورت فصلی ارائه می شود.
  • تنظیم و ارسال صورت معاملات خرید و فروش فصل
  • تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر عملکرد سالانه
  • حضور در جلسات رسیدگی مالیاتی
  • پیگیری اعتراض مالیاتی در مراحل مختلف، توافق با رئیس اداره امور مالیاتی، هیئت های حل اختلاف مالیاتی و شورای عالی مالیاتی
  • حسابرسی مالی، صورت های مالی و صدور گزارش جهت ارائه به بانک ها و سازمان امور مالیاتی کشور.
  • حسابرسی عملیاتی جهت بهبود فرآیند های کسب و کار.
  • حسابرسی مالیاتی و صدور گزارش جهت ارائه به سازمان امور مالیاتی کشور حسابرسی داخلی
  • مشاوره در خصوص نحوه تنظیم دفاتر مالیاتی جهت جلوگیری از رد دفاتر
  • مشاوره در خصوص تهیه اسناد و مدارک مالی جهت جلوگیری از تشخیص مالیات به صورت علی الرس
  • مشاوره در خصوص قوانین مالیاتی شامل مسا‌‌ئل مطرح از جمله الزامات و جرائم مرتبط با موارد زیر:
   1. مالیات بر درآمد
   2. اشخاص حقیقی و حقوقی
   3. مالیات تکلیفی
   4. مالیات بر درآمد اجاره
   5. مالیات بر حقوق

  عرضه کالا و ارائه خدمات در ایران، همچنین واردات و صادرات آنها مشمول مقررات این قانون می باشد، موسسه ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده به قرار زیر می باشد:

  پیش ثبت نام، دریافت کلمه عبور و نام کاربری و تکمیل فرآیند ثبت نام و تعیین مرحله و تشکیل پرونده ارزش افزوده و اخذ گواهی نامه ثبت نام موقت ارزش افزوده و تکمیل اظهار نامه فصول و حضور در جلسات رسیدگی ارزش افزوده و پیگیری معافیت های ارزش افزوده.

  دفاع مالیاتی عبارت است از مشاوره و پیگیری تمام امور مالیاتی با استفاده از تنظیم لوایح متناسب با قوانین و مقررات سازمان مالیاتی. در دفاع مالیاتی در نظر گرفتن تبصره ها و بند و ماده های مقرراتی الزامی می باشد و می بایست تمام آنها را در نظر گرفت که با استفاده از آنها علاوه بر اینکه بر محصولات و خدمات مورد نظرمان، مالیاتی منصفانه لحاظ گردد و هم با پرداخت اندازه مالیات در رسیدن به اهداف مالیاتی کشور کمک نماییم. در مباحث دفاع مالیاتی پیش از هر چیز می بایست در نظر گرفته شود که چه افرادی مشمول مالیات می باشند؟

  1. مطابق مقررات باب دوم تمام مالکین حقیقی و حقوقی، نسبت به تمام دارایی های و اموال خود در ایران مشمول مالیات می باشند.
  2. تمام ایرانی های مقیم کشورمان، نسبت به تمام درآمدهایی که در داخل ایران و یا خارج از آن به دست می آورند.
  3. تمام اشخاص حقیقی که مقیم خارج از ایران هستند، نسبت به درآمد هایی که از ایران به دست می آورند.
  4. تمام اشخاص حقوقی ایرانی، نسبت به درآمدهایی که در داخل ایران و یا خارج از آن به دست می آورند.
  5. تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی غیر ایرانی، نسبت به درآمدهایی که در ایران به دست می آورند و این درآمدها می تواند شامل واگذاری امتیازات که شامل بخشی از حقوق خود می باشد و با کمک های فنی و یا آموزش هایی که ارائه می شود. در واقع مواردی که بیان شد شامل دفاع مالیاتی بوده و با استفاده از تنظیم لوایح مالیاتی می توان به صورت کاملا دقیق مالیات ها را پیگیری نمود.

  اظهار نامه عملکرد مالیاتی چیست؟

  اظهارنامه عملکرد در واقع یک کارنامه مالی مختص یک سال اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که در جهت مالیات مربوط به یک سال شرکت به اداره دارایی ارائه می گردد.

  در اظهار نامه اشخاص حقیقی تمام درآمدها و هزینه ها و میزان سود ناشی از رویداد های مالی و در اظهار نامه اشخاص حقوقی درآمد و هزینه و همچنین گردش حسابهای دائمی مربوط به رویدادهای مالی شرکت یا موسسه ثبت می گردد و در صورتی که اشخاص از ارائه اظهارنامه امتناع بورزند مالیات عملکرد آنها به صورت علی الراس محاسبه می گردد و موسسه پیشگامان تخصص و تسلط کامل در زمینه تهیه و تنظیم و ارائه اظهارنامه به سازمان محترم مالیاتی را دارد.

  تحریر دفاتر (قانونی) چیست؟

  دفاتر قانونی به دفاتر کل، روزنامه و مشاغل گفته می شود که جهت ثبت روی دادهای مالی می بایست هر شرکت، موسسه و یا سازمان که ملزم به پرداخت مالیات در حیطه کاری خود می باشد از آنها استفاده کند. لازم به ذکر است اگر که در تحریر دفاتر خللی ایجاد شود منجر به رد شدن دفاتر می گردد و پرونده به صورت علی الراس محاسبه می گردد.

  این موسسه متخصص در چگونگی تحریر دفاتر و مسلط به قوانین مالیاتی مربوط به آن می باشد.

  با اطلاع کامل و جامع کاشناسان و متخصصان شرکت پیشگامان از قوانین و مقررات مالیاتی می توانید اطلاعات جامع تری در زمینه هزینه های مورد قبول در اداره مالیات، اقلامی که شامل مالیات تکلیفی می باشد، مشاغل و حرفه هایی که شامل معافیت های مالیاتی می گردند، استفاده از تسهیلاتی که هرکدام از مشاغل در ارائه بهتر گزارشات خود می توانند ارائه نمایند. با توجه به گستردگی استفاده از قوانین مالیاتی و نیز نظام مالیات بر ارزش افزوده همگان بر آن شدند تا با استفاده از قوانین مالیاتی بتوانند بهترین گزارشات را به اداره مالیات ارائه دهند.این شرکت ارائه جدید ترین بخشنامه ها و قوانین مالیاتی تمام مودیان گرامی را در راه ارائه گزارشات مطلوب یاری می رسانید. بسیاری از کارفرمایان چه آنهایی که به صورت حقیقی و یا به صورت حقوقی فعالیت می نمایند با بهره گیری از مشاوره مالیاتی مالی این شرکت توانسته اند به گزارشات مطلوبی در حیطه شغلی مورد نظر خود دست یابند. شرکت حسابداری و حسابرسی پیشگامان ارائه بهترین مشاوره مالیاتی و ترقیب به ارائه به موقع تکلیف قانونی جهت جلوگیری از جرائم مالیاتی و نیز ارائه بهترین راهکارهای مالیاتی جهت بهره گیری معافیت های مالیاتی و نیز تسهیلاتی که جهت هر حرفه و یاشغلی در نظر گرفته می شود، مفتخر به جلب بیشترین میزان رضایتمندی کارفرمایان محترم می باشد.

  در ذیل به برخی از تخصص های پیشگامان 5 زمینه مشاوره مالیاتی پرداخت می شود:

  1. ارائه بهترین مشاوره مالیاتی در زمینه راهکارهای کاربردی مالیاتی.
  2. ارائه بهترین مشاوره مالیاتی در زمینه معافیت های مالیاتی
  3. ارائه بهترین مشاوره مالیاتی در زمینه شرکت های موجود در اقسا نقاط ایران و یا شعبه های موجود در کشورهای دیگر.
  4. تهیه و تنظیم لوایح مالیاتی و نیز دفاعیه از آن در حضور مراجع رسیدگی از آن
  5. اخذ پرونده هایی با بدهی مالیاتی از اشخاص حقیقی و یا حقوقی و نیز اخذ تکالیف محوله به آنها.

  صورت های مالی خلاصه عملیات تامین مالی و سرمایه گذاری یک موسسه می باشد. با تهیه صورت های مالی علاوه بر ایجاد اطلاعات مفید برای سرمایه گذاران، برای اعتبار دهندگان جهت تصمیم گیری نیز اطلاعات مفیدی ایجاد می کند.

  منظور از گزارشات مالی چیست؟ در واقع با استفاده از گزارشات مالی می توان تمام صورت های مالی را به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار داد. بیش از گزارشات مالی می بایست دقیقا تمام سند های حسابداری ثبت گردد و گزارشات مالی هم به صورت نرم افزار و در نرم افزار های حسابداری موجود است و هم با استفاده از یک کارشناس متخصص در زمینه حسابداری تمام گزارشات آن تهیه شود. گزارشات مالی شامل موارد ذیل می باشد و با استفاده از موارد ذیل به راحتی می توان گزارشات مالی را بر اساس پارامتر های مورد نظر خود تهیه نمود: گزارش گیری از دفاتر که در واقع با استفاده از این گزارش می توان با استفاده از نرم افزارهای حسابداری از دفاتری نظیر کل، معین و تفضیلی گزارشات لازم را اخذ نمود.

  گزارشات مالی مورد استفاده در مباحث حسابداری عبارتند از :

  1. گزارش از دفاتر روزنامه
  2. گزارش از تراز آزمایشی
  3. گزارشات اخذ شده از ترازنامه
  4. گزارشات اخذ شده از سود و زیان ها
  5. نمودارها و ...
  تماس با ما

  آدرس: جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 42 (ساختمان راما)، طبقه اول، واحد دوم
  تلفن:  02154883000- 02126201315-02126201320
  ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  آدرس شرکت بر روی نقشه

  © 2017 Pishgaman. All Rights Reserved. Designed by Mosallas.