تماس با ما: 02154883000-02126201315   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

   

  خدمات حسابداری و حسابرسی

   

  صورت های مالی خلاصه عملیات تامین مالی و سرمایه گذاری یک موسسه می باشد. با تهیه صورت های مالی علاوه بر ایجاد اطلاعات مفید برای سرمایه گذاران، برای اعتبار دهندگان جهت تصمیم گیری نیز اطلاعات مفیدی ایجاد می کند.

  منظور از گزارشات مالی چیست؟ در واقع با استفاده از گزارشات مالی می توان تمام صورت های مالی را به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار داد. بیش از گزارشات مالی می بایست دقیقا تمام سند های حسابداری ثبت گردد و گزارشات مالی هم به صورت نرم افزار و در نرم افزار های حسابداری موجود است و هم با استفاده از یک کارشناس متخصص در زمینه حسابداری تمام گزارشات آن تهیه شود. گزارشات مالی شامل موارد ذیل می باشد و با استفاده از موارد ذیل به راحتی می توان گزارشات مالی را بر اساس پارامتر های مورد نظر خود تهیه نمود: گزارش گیری از دفاتر که در واقع با استفاده از این گزارش می توان با استفاده از نرم افزارهای حسابداری از دفاتری نظیر کل، معین و تفضیلی گزارشات لازم را اخذ نمود.

  گزارشات مالی مورد استفاده در مباحث حسابداری عبارتند از :

  • گزارش از دفاتر روزنامه
  • گزارش از تراز آزمایشی
  • گزارشات اخذ شده از ترازنامه
  • گزارشات اخذ شده از سود و زیان ها
  • نمودارها و ...

   

   

  تحریر دفاتر (قانونی) چیست؟

  دفاتر قانونی به دفاتر کل، روزنامه و مشاغل گفته می شود که جهت ثبت روی دادهای مالی می بایست هر شرکت، موسسه و یا سازمان که ملزم به پرداخت مالیات در حیطه کاری خود می باشد از آنها استفاده کند. لازم به ذکر است اگر که در تحریر دفاتر خللی ایجاد شود منجر به رد شدن دفاتر می گردد و پرونده به صورت علی الراس محاسبه می گردد.

  این موسسه متخصص در چگونگی تحریر دفاتر و مسلط به قوانین مالیاتی مربوط به آن می باشد.

   

  تماس با ما

  آدرس: جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 42 (ساختمان راما)، طبقه اول، واحد دوم
  تلفن:  - 02126201315-02126201320
  ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  آدرس شرکت بر روی نقشه

  © 2017 Pishgaman. All Rights Reserved. Designed by Mosallas.

  حساب کاربری ندارید؟ هم اکنون ثبت نام کنید

  ورود به حساب کاربری