[vc_row][vc_column animate=”afr” width=”1/2″][vc_column_text]

درباره ما

پیشگامان حساب اولین شرکت حسابداری، مالیاتی کشور با سیستم C-MAN

شرکت پیشگامان حساب با بیش از یازده (11) سال سابقه بین‌المللی، تمامی امور مالیاتی شما مودی عزیز را طبق قوانین مالیات مستقیم کشور انجام میدهد. این امر موجب جلوگیری از علی‌الراس شدن و عدم جرائم مالیاتی خواهد شد. ما تنها شرکت حسابداری، مالیاتی هستیم که در قراردادهای خود تعهد عدم علی‌الراس را ذکر میکنیم.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column animate=”afc” width=”1/2″][us_image image=”256″][/vc_column][/vc_row][vc_row us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”739″ us_bg_overlay_color=”rgba(245,245,245,0.60)”][vc_column width=”1/12″][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

ویژگی‌ها و اهداف پیشگامان حساب

صرفه جویی در هزینه‌ها:

صرفه جویی در هزینه‌ها، در نظر بگیرید حضور یک حسابدار خبره و یک وکیل مالیاتی و یک مدیر مالی در شرکت شما چه هزینه‌ای را برای شما در بر خواهد داشت. حال این مسئله پیش میاید که چگونه با کمترین هزینه بهترین خدمات مالی را دریافت نماییم؟

شرکت پیشگامان حساب با ارائه خدمات مالی بهترین تیم حسابداری و مالیاتی را در اختیار شما قرار میدهد. این امر موجب پرهیز از امکان خطا و عدم ارائه اظهارنامه و انجام تکالیف مالیاتی شما میشود. همکاری و پشتیبانی یک تیم با هزینه بسیار نا چیز میتواند خیال شما را راحت کند. شرکت پیشگامان حساب دارای مجرب‌ترین تیم حسابداری و وکیل مالیاتی و مدیران مالی میباشد که میتواند تضمین کننده‌ی آرامش شما باشند.

حسابدار اختصاصی:

شرکت پیشگامان حساب جهت ایجاد حس اطمینان در مشتریان، سیستمی راه اندازی نموده تا هر مشتری با حسابدار اختصاصی خود در ارتباط باشد تا در زمان‌های به خصوص از روند کاری خود از حسابدار مطلع گردد. این مورد در کنار پشتیبانی شبانه روزی ما بوده. ما از هر جهت خواهان آرامش شما مشتری عزیز بوده تا تمام تمرکز خود را بر کسب و کار خود بگذارید.

وکلای مالیاتی خبره:

یکی از بزرگترین مزایایی که با همراه شدن با پیشگامان حساب به دست می‌آورید ، وکلای مالیاتی خبره می‌باشد. وکلای ما با سابقه‌ترین وکلای مالیاتی می‌باشند که با علم به قوانین روز مالیاتی در تمامی مراحل حل مشکلات مالیاتی همراه شما مودی عزیز می‌باشند. حاصل تلاش پیشگامان حساب رضایت مشتریان است. وکلای ما با استفاده از قوانین مالیاتی توانسته‌اند در جهت بهبود روند مالیاتی و کسر مالیات تا 70درصد بهترین خدمات وکلای مالیاتی را ارئه دهند.

پشتیبانی فعال:

در دنیای امروز پشتیبانی در ارائه خدمات حرف اول را میزند. پشتیبانی موجب حس آرامش و حس رضایتمندی مشتریان می‌شود. این یک امر طبیعی است که مودیان از روند پرونده و حسابداری خود آگاه باشند. حال پیشگامان حساب با راه اندازی پشتیبانی آنلاین و مشاورین اختصاصی سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات پشتیبانی می‌باشند.

به روز در خدمات آنلاین و پاسخگویی سریع:

هدف هر شرکت با سابقه و معتبر است که بهترین خدمات را ارائه دهد و بالاترین درصد رضایت مشتریان خود را بر خوردار باشند. پیشگامان حساب به روز در خدمات آنلاین و پاسخگویی سریع را در اهداف و ویژگی‌های خود قرار داده تا بالاترین درصد رضایت را داشته باشد. ما هر روز بر این مبانی می‌اندیشیم تا به روزترین خدمات مالیاتی را ارائه دهیم.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/12″][/vc_column][/vc_row][vc_row us_bg_image_source=”media” us_bg_parallax=”still”][vc_column animate=”afl” width=”1/2″ text_color=”#ffffff”][us_image image=”91″ align=”center” style=”outlined”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22rgba%28245%2C245%2C245%2C0.60%29%22%2C%22border-radius%22%3A%2210PX%22%7D%7D”][vc_column_text]

 ارائه خدمات مشاوره مالیاتی

هدف ما از مشاوره مالیاتی رابطه‌ای آموزشی بین مودی و مشاور است. در مشاوره نباید صرفاً حل مشکلات آنی مودی مد نظر باشد. بلکه نقش اصلی و اساسی مشاوره ایجاد و توسعه فکری در ساخت مسیری مناسب برای آینده شغلی و رشد و توسعه کسب و کار آن است. پیشگامان حساب در جو مملو از ارامش پاسخگوی تمام ابهامت مالی شما خواهد بود.

خدمات مشاوره مالیاتی رایگان در پیشگامان حساب جهت رشد و ارتقاء سطح اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی از قوانین مالیاتی کشور بوده و مشاوران متخصص ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی شما عزیزان بوده. این امر موجب شده بسیاری از مودیان پس از کسب اطلاعات، اقدام جهت همکاری با ما داشته و خود را از پیچیدگی‌های قوانین مالیاتی رها کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column animate=”afr” width=”1/2″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22rgba%28245%2C245%2C245%2C0.59%29%22%2C%22border-radius%22%3A%2210PX%22%7D%7D”][vc_column_text]

ارائه خدمات برون سپاری حسابداری

یک تیم حسابداری همیشه همراه شماست، پس خیال خود را برای همیشه آسوده کنید. بزرگترین مزیت پیشگامان حساب بهره‌گیری از مجرب‌ترین تیم حسابداری با دانش روز است.

شما میتوانید با استفاده از خدمات برون سپاری حسابداری پیشگامان حساب یک تیم حسابداری را همراه خود داشته باشید و از احتمال خطا برای همیشه جلوگیری نمایید. این امر موجب میشود دیگران نگران حسابداری و امور مالیاتی خود نباشید و زمان خود را صرف گسترش کسب‌و‌کارتان نمایید. مدیران پیشگامان حساب تمام راه را برای شما هموار کرده‌اند. کارشناسان پیشگامان حساب در هر لحظه پشتیبان شما می‌باشند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column animate=”afl” width=”1/2″][us_image image=”92″ size=”full” style=”outlined”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column animate=”afl” width=”1/2″][us_image image=”1078″ size=”full” style=”outlined”][/vc_column][vc_column animate=”afr” width=”1/2″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22rgba%28245%2C245%2C245%2C0.63%29%22%2C%22border-radius%22%3A%2210PX%22%7D%7D”][vc_column_text]

ارائه خدمات اعزام حسابدار

دیگر مزیت پیشگامان حساب برای شما اشخاص حقوقی که نیاز به حضور حسابدار به صورت پاره وقت دارید اعزام حسابدار بوده که مزایای زیر را برای شما در پی دارد:

♦ امکان تعویض نیرو در صورت عدم رضایت مدیریت

♦ ارائه مشاوره مالی و مالیاتی توسط موسسه در صورت بروز مشکل

♦ داشتن ضمانت حسن انجام کار و پشتیبانی موسسه از واحد مالی شرکت

♦ ارائه صورت وضعیت ماهانه مستقیما به مدیریت سازمان

♦ اطمینان از تداوم همکاری و نداشتن مشکلات مالی و مالیاتی که در صورت ترک حسابدار (با و بدون اعلام قبلی) ممکن است بروز دهد.

♦ نداشتن هزینه و مشکلات بیمه و مالیات کارمند حسابداری

♦ اطمینان از به روز بودن نیرو از قوانین و اطلاعات مالی و مالیاتی بدلیل آموزش مستمر از طرف شرکت

♦ ارائه پیشنهادات در زمینه افزایش بهره وری[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”289″ us_bg_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.55)”][vc_column animate=”afl” css=”.vc_custom_1570801116051{margin-right: 150px !important;}”][vc_column_text]

پیشگامان حساب میزبانی مطمئن برای اعتماد شما…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]