اعزام حسابدار

__defaults__

932

فهرست مطلب

اعزام حسابدار به صورت تمام وقت و پاره وقت

پیشگامان برای شما تضمین ادامه همکاری و نداشتن مشکلات مالی و مالیاتی که ممکن است با ترک حسابدار صورت گیرد را در نظر دارد

صفر تا صد اعزام حسابدار

متأسفانه بسیاری از افراد به دلیل مشکلات بیمه و مالیات کارمندان از استخدام حسابدار خودداری می‌کنند. در حالی که با استفاده از خدمات اعزام حسابدار پاره وقت هزینه‌های بیمه و مالیات کارمند حذف خواهد شد.

شغل حسابداری یکی از مشاغل بسیار حساس در جامعه محسوب می‌شود که نیازمند دقت و توجه بالا است. معمولاً حسابداران بسته به این که در چه شرکت و صنعتی مشغول‌ هستند، وظایف مشابه و متفاوتی دارند. یک حسابدار در حقیقت موظف است اطلاعات مالی شرکت‌ها، مؤسسات و… را ثبت، گزارشات مالی را تهیه و آن‌ها را به مراجع قانونی یا مدیریت ارائه کند. گزارش‌ها و صورت‌های مالی که یک حسابدار تهیه می‌کند، بنای اصلی تصمیم‌گیری ذینفعان است. از این رو توجه و اهمیت دادن به بخش حسابداری در همه مشاغل یک موضوع مهم و کاملاً ضروری به حساب می‌آید. اما متأسفانه برخی افراد بر این باورند که شغل حسابداری کاری بسیار ساده و بدون نیاز به تخصص است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row us_bg_overlay_color=”rgba(245,245,245,0.67)”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

مسائلی که در رابطه با اعزام حسابدار باید بدانیم…

همان‌طور که می‌دانید روزانه  قوانین مختلف مانند: تجارت، بیمه، مالیات عملکرد، ارزش افزوده و … در کشور به تصویب می‌رسد که کار حسابداران را از آن چه فکر می‌کنید، سخت‌تر می‌کند. اعزام حسابدار پاره وقت یا تمام وقت یکی از راه‌حل‌هایی است که می‌تواند در این شرایط به فعالیت‌های حسابداری کسب و کارهای مختلف کمک کند. امروزه شرکت‌های اعزام حسابدار زیادی وجود دارند که افراد می‌توانند در تمام زمینه‌های مالی، حسابداری و حسابرسی از آن‌ها مشاوره بگیرند. درخواست اعزام حسابدار به چه صورت است؟ مزایای اعزام حسابدار پاره وقت چیست؟  شرکت‌های اعزام حسابدار چه خدماتی را به مشتریان ارائه می‌دهند؟ همگی این سؤالات مواردی هستند که در این مقاله به آن‌ها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید تا شما را با خدمات اعزام حسابدار بیشتر آشنا کنیم.

اگر میخواهید توضیحاتی درباره با خدمات حسابداری پیشگامان حساب بخوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

در دنیای امروزی که روابط اقتصادی بین مؤسسات، شرکت‌ها و افراد هر روزه شکل جدیدی به خود می‌گیرد و تغییرات مالی آن‌ها روی کسب و کار یکدیگر تأثیرگذار است، روز به روز فعالیت‌های مربوط به حسابداری پیچیده‌تر و سخت‌تر از گذشته می‌شود. به همین دلیل کسب اطلاعات مالی و مالیاتی دقیق، صحیح و به موقع برای شرکت‌ها و مؤسسات مختلف از موضوعات اجتناب‌ناپذیر است.  از این رو کارکرد و وظایف حسابدار بسته به جایگاهی که در شرکت‌ها دارند و دیگر عوامل تأثیرگذار با هم متفاوت است.

در حالت کلی حسابداران موظف به ثبت اسناد حسابداری مرتبط با صندوق، دریافت و پرداخت‌های مالی، ثبت اسناد مربوط به حقوق کارمندان که شامل: بیمه، مالیات، دستمزد و … می‌شود، ثبت اسناد فروش (در شرکت‌هایی که فروش دارند)، اطلاعات مربوط به ورود و خروج انبار،  ثبت هزینه‌های رفت و آمد، ثبت اطلاعات کارمندان و محاسبه حقوق آن‌ها،  صدور انواع چک‌ها، ضمانت‌نامه‌ها،  سفته‌ها و پیگیری آن‌ها، تسلط بر تمامی قوانین مالیاتی (مهم‌ترین وظیفه حسابدار)، ثبت درآمدها و هزینه‌های شرکت و بررسی سود و زیان و ارائه گزارش‌های دوره‌ای به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه به مدیریت است.

خدمات اعزام حسابدار

همان‌طور که می‌دانید موضوع مالیات و بررسی آن از موارد بسیار مهم و حساس در شرکت‌ها محسوب می‌شود. به گونه‌ای که آسان گرفتن و بی‌توجهی به آن باعث بروز اشتباهات غیرقابل کنترل و در برخی موارد غیرقابل جبرانی خواهد شد. به همین دلیل لازم است همه حسابداران نسبت به قوانین مالیاتی تسلط کامل داشته باشند. افراد به کار گرفته شده در این پست باید مهارت‌های لازم جهت جمع‌آوری اطلاعات و تهیه گزارشات مربوط به سازمان‌های دولتی را دارا باشند. همچنین بتوانند گزارشات را در زمان‌بندی‌های مشخص شده ارائه دهد.

جهت دریافت مشاوره مالیاتی همین حالا تماس بگیرید یا از طریق تکمیل فرم در صف انتظار تماس مشاوران مالیاتی ما قرار بگیرید.“مشاوره مالیاتی”متأسفانه برخی شرکت‌ها به دلیل مشکلات بیمه و مالیاتی کارمندان از استخدام حسابدار خودداری می‌کنند. از طرفی با توجه به پیچیدگی‌های تجارتی، مالیاتی و … توصیه ما به این افراد بهره‌مند شدن از خدمات اعزام حسابدار پاره وقت است. تمامی افرادی که در شرکت‌های خدمات اعزام حسابدار مشغولند، بسیار مجرب، باتجربه و کاردان در حرفه خود هستند.  همچنین تمامی فعالیت‌ها و عملکردهای آن‌ها زیر نظر مدیران مالی برتر مؤسسات حسابداری است. شرکت‌های خدمات اعزام حسابدار در حقیقت با توجه به نیاز و مطابق با زمان بندی‌های لازم مجموعه‌ها، افرادی باتجربه در تمامی زمینه‌های حسابداری آموزش می‌دهند تا افراد بتوانند در تمامی سطوح از کمترین (کمک حسابدار)  تا بالاترین (مدیر مالی)  به صورت پاره وقت یا تمام وقت پاسخگوی نیازهای مالیاتی و مالی شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف باشند

 مزایای اعزام حسابدار پاره وقت

اعزام حسابدار پاره وقت مزایای بسیار زیادی برای کسب و کارهای مختلف دارد که در این بخش به آن‌ها می‌پردازیم.

♠ رضایت مشتری

زمانی که حسابدار پاره وقت به شرکت‌ها فرستاده می‌شود، مدیریت می‌تواند در صورت عدم رضایت از نحوه عملکرد آن درخواست اعزام حسابدار جدید کند.

♠ مشاوره از شرکت پشتیبان

افراد می‌توانند فقط در صورت بروز مشکلات مالیاتی و مالی از شرکت‌های اعزام حسابدار مشاور بگیرند.

♠ تضمین همکاری

تضمین ادامه همکاری و نداشتن مشکلات مالی و مالیاتی که ممکن است با ترک حسابدار صورت گیرد

♠ کاهش هزینه‌ها

نداشتن هزینه و مشکلات بیمه و مالیات کارمند حسابداری

از دیگر مزایای اعزام حسابدار می‌توان به تضمین انجام کار و پشتیبانی مؤسسه از واحد مالی، ارائه صورتحساب، های مالی به صورت ماهانه به مدیریت، حذف هزینه و مشکلات بیمه و مالیات کارمند، ارائه پیشنهادات کاربردی جهت افزایش بهره، وری شرکت، در صورت ترک حسابدار؛ تضمین ادامه همکاری و نبود مشکلات مالی و مالیاتی برای شرکت، درخواست اعزام حسابدار حرفه‌ای و به روز (بر اساس قوانین روز) اشاره کرد.