مشاوره مالیاتی

از سرعت تغییر قوانین مالیاتی جا نمانید

مشاوره مالیاتی پیشگامان حساب

مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان و اعزام کارشناسان امور مالیاتی پیشگامان حساب

مشاوره جهت کسر مالیات تا۷۰%

۰۲۱-۹۱۰۰۵۸۶۸

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
ایکون-مشاوره-مالیاتی-انلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین

به صورت کاملا رایگان از مشاوران مالیاتی پیشگامان حساب مشاوره مالیاتی آنلاین دریافت نمایید. مشاوران ما پاسخگوی شما هستند.

مشاوره مالیاتی تلفنی

سریعترین مسیر جهت رسیدن به سوالات مالیاتی و حل مشکلات مالیاتی مشاوره مالیاتی تلفنی با مشاوران پیشگامان حساب است.

مشاوره مالیاتی حضوری

نیاز به مشاوران و وکلای مالیاتی جهت بررسی حضوری پرونده مالیاتی خود دارید. دریافت مشاوره مالیاتی حضوری بهترین راه حل.

چه کسانی به مشاوره مالیاتی نیاز دارند؟

اول با این سوال شروع میکنیم. به نظر شما بین یک خلبان و یک وارد کننده کدامیک را نیازمند مشاوره مالیاتی میدانید؟

مشاغل مختلفی وجود دارد و هر شغلی نیاز به مالیات ندارند. افراد شاخصی که نیاز به مشاوره دارند، مدیران واحدهای صنفی و صاحبان کسب و کارهای کوچک و حسابداران و مدیران مالی مجموعه های بزرگ و… این مسئله معمولا مطرح میشود که بسیاری از مشاغل بزرگ که دارای مدیران مالی می‌باشند نیاز به همکاری با تیم ما را داشته و از تجربیات تیم ما بهره‌مند میگردند.

مشاوره مالیاتی رایگان + رشد دانش مالیاتی

پرونده‌های مالیاتی و فعالیت‌های اقتصادی دارای پیچیدگی‌هایی است. تمام تلاش ما برای مدیران کسب و کار فراهم نمودن راهی است تا به طور مستقیم با کارشناسان مالیاتی در ارتباط بوده و از تجربیات کارشناسان پیشگامان حساب بهره‌مند گردند و سطح دانش مالیاتی خود را افزایش دهند. پیشنهاد ما این است قبل از هرگونه اقدام جهت سر و سامان دادن به اوضاع مالیاتی و حتی کسب اطلاعات از سامانه‌های مالیاتی، با شماره مستقیم ۰۲۱۹۱۰۰۵۸۶۸ تماس گرفته و از مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان ما بهره‌مند شوند.

ایکون-مشاوره-مالیاتی-انلاین

مشاوره مالیاتی اشخاص حقوقی

خدمات مشاوره مالیاتی اشخاص حقوقی، یکی از خدماتی که به وسیله ی شرکت های حسابداری مالیاتی به افراد خصوصا اشخاص حقوقی ارائه می شود.

مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی

مهمترین خدماتی که به وسیله ی مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی می توان از آن بهره مند شد در مطلع شدن از کلیه ی معافیت های مالیاتی است.

دیگر روش‌های مشاوره مالیاتی پیشگامان حساب

برای بسیاری از مودیان و صاحبان مشاغل و کسب و کارپیش امده که  با مشکلات و آسیب های خاص مالیاتی مواجه شوند در این صورت لازم است که کلیه مستندات وموارد بوجود آمده توسط تیم مجرب کارشناسان امور مالیاتی پیشگامان حساب بررسی شود. این روش ها در ۳ مدل دسته بندی می شوند:

  • حضوری در محل
  • اختصاصی مدیریت
  • وکالتی

مشاوره مالیاتی حضوری در محل

در این حالت  گروه کارشناسان مالیاتی پیشگامان حساب با حضور در محل فعالیت شما و تحلیل پرونده و عملکرد پرسنل امور مالیاتی اقدام به پیدا کردن نقاط آسیب پذیر جرایم مالیاتی می کنند و بعد از بررسی عملیاتی اوراق مالیاتی و وضعیت پرونده شما اقدام به مشاوره مالیاتی ارزشی می‌کنند. وظیفه‌ی اصلی تیم ما در این روش پیاده سازی و بهبود سیستم مالیاتی شماست.

مشاوره مالیاتی اختصاصی مدیریت

در برخی از فعالیتها مدیر کسب و کار از ما یک درخواست ویژه می خواهد و آن هم بررسی عملکرد تیم و مشاور مالیاتی است که ما سعی می کنیم با مجرب ترین کارشناسان مالیاتی شرکت پیشگامان حساب این گزارشات را جهت ارائه به مدیر کسب و کار آماده می نماییم.

مشاوره مالیاتی وکالتی 

خب قبل از بیان این مورد باید تعریفی از وکیل مالیاتی داشته باشیم : کار اصلی یک وکیل مالیاتی انتخاب بهترین روش دفاعی در هیات های مالیاتی است نه صرفا توافق و اخذ تخفیف.

خوشبختانه وکلای خبره پیشگامان حساب با حضوردر بسیاری از هیات مالیاتی در سراسرکشورتوانسته‌اند تجربیات بسیاری کسب کرده و با تخصصی چشمگیر مشکلات شما را در وکالت پرونده های مالیاتی بدون نگرانی برطرف نمایند. برای طرح موضوع پرونده می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۸۶۸ تماس حاصل نمایید. ما آمادگی اعزام وکیل مالیاتی تهران، وکیل مالیاتی شهرستان، وکیل مالیاتی بین المللی به سایر نهادها و مجموعه ها نیز هستیم.

نحوه درخواست مشاوره مالیاتی

اگر فکر می کنید زمان کمی دارید و امور مالیاتی برای شما مشکلاتی ایجاد کرده می توانید همین حالا جهت انجام مشاوره مالیاتی رایگان با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۸۶۸ تماس حاصل فرمایید.

یا جهت مشاوره مالیاتی حضوری با مشاوران مالیاتی ما تماس حاصل فرمایید و پس از بازگو کردن مشکل مالیاتی خود، در صف ملاقات حضوری قرار میگیرید.

جهت برقراری ارتباط مستقیم و قرارگرفتن در صف مشاوره تلفنی می توانید فرم زیر را تکمیل فرمایید :

۰۲۱-۹۱۰۰۵۸۶۸

جهت ارتباط با کارشناس مالیاتی از طریق لینک زیر اقدام به تکمیل فرم بفرمایید.

جهت اطلاع از قوانین و اخبار روز مالیاتی در کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام پیشگامان حساب عضو شوید

♦ مشاوره مالیاتی، ایده‌سازِ آرامش شما در کسب و کارتان است…

با اطلاع کامل و جامع کارشناسان و متخصصان ما از قوانین و مقررات مالیاتی می‌توانید اطلاعات جامع‌تری در زمینه هزینه‌های مورد قبول در اداره مالیات، اقلامی که شامل تکلیفی می‌باشد، مشاغل و حرفه‌هایی که شامل معافیت های مالیاتی می‌گردند، استفاده از تسهیلاتی که هر کدام از مشاغل در ارائه بهتر گزارشات خود می توانند ارائه نمایند.

با توجه به گستردگی استفاده از قوانین مالیاتی و نیز نظام مالیات بر ارزش افزوده همگان بر آن شدند تا با استفاده از قوانین مالیاتی بتوانند بهترین گزارشات را به اداره مالیات ارائه دهند.

ارائه جدیدترین بخشنامه ها و قوانین مالیاتی تمام مودیان گرامی را در راه ارائه گزارشات مطلوب یاری می‌رساند.

بسیار از کار فرمایان چه آنهایی که به صورت حقیقی و یا به صورت حقوقی فعالیت می‌نمایند با بهره‌گیری از مشاوره مالیاتی این موسسه توانسته‌اند به گزارشات مطلوبی در حیطه شغلی مورد نظر خود دست یابند.

شرکت حسابداری و حسابرسی پیشگامان حساب ارائه بهترین مشاوره مالیاتی و ترقیب به ارائه به موقع تکالیف قانونی جهت جلوگیری از جرائم مالیاتی و نیز ارائه بهترین راهکارهای مالیاتی جهت بهره‌گیری معافیت های مالیاتی و نیز تسهیلاتی که جهت هر حرفه و یا شغلی در نظر گرفته می‌شود. مفتخر به جلب بیشترین میزان رضایتمندی کار فرمایان محترم می‌باشد.

سه مرحله برای دریافت بهترین مشاوره مالیاتی

تماس با مشاور مالیاتی

قدم اول

درصورت تماس با خط ویژه و ارتباط با اپراتور درخواست مشاوره مالیاتی کرده.

اپراتور شماره تماس شما مودی عزیز را ثبت میکند.

مشاوران متخصص مالیاتی رایگان

قدم دوم

در این مرحله شماره تماس مودی در اختیار مشاور مالیاتی اختصاصی قرار میگیرد.

تمرکز گروه ما بر این موضوع است که در صورت همکاری شما مودی عزیز تمام روند کاری توسط مشاور مالیاتی اختصاصی شما اطلاع رسانی شود.

کارشانس و مشاور مالیاتی

قدم سوم

در صورت نیاز شما و تشخیص مشاور مالیاتی کارشناس مالیاتی ما به صورت حضوری مراجعه میکند.

در این مرحله اگر نیاز شما حضور در خانواده بزرگ پیشگامان باشد، ما در کنار شما قدم اخر که ارامش در کسب و کارتان است برمی‌داریم.

به دنبال مشاوره رایگان مالیاتی هستید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…

یک گام جلوتر با مشاوران مالیاتی پیشگامان حساب

تعریف مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی خدمتی است که شرکت پیشگامان حساب برای مدیران و شرکت ها ارائه می دهد. در این نوع مشاوره ما سعی نمی‌کنیم با ایجاد تهدید کسب درآمد زیاد داشته باشیم؛ همانطوریکه قبلا مطرح شد کار ما آموزش است و ابتدا سعی داریم با یک آموزش کاربردی افراد را آگاه کنیم و اگر تمایل داشتند اجرای امورات مالیاتی و حتی حسابداری را در دست بگیریم.

نگاه مشاوران مالیاتی پیشگامان حساب

مشاوره مالیاتی یک تخصص است و کارشناسان مالیاتی ما به صورت تمام وقت در اختیار شما مودیان عزیز بوده تا اطمینان خاطر جهت همکاری با ما را کسب نمایید.

مشاور مالیاتی به فردی گفته می‌شود که در امور مالی و مالیاتی آموزش دیده و دارای اطلاعات کامل از قوانین مالیاتی می‌باشد.

خدمات یک مشاور مالیاتی بیشتر به منظور کاهش میزان مالیات طبق قوانین مالیاتی روز دنیا می‌باشد.

ارتباط مشاوران ما با شما مودی عزیز راهی است که شما به توانایی، اطلاعات و میزان دقت گروه پیشگامان پی‌برده و ارزیابی کوچکی از خانواده پیشگامان داشته باشید.

فهرست