مشاوره مالیاتی آنلاین مشاوره مالیاتی پیشگامان حساب

خدمات حسابداری

خدمات حسابداری پیشگامان حساب یک درمان همیشگی

به جای آنکه خودتان را در دریای مسائل حسابداری غرق کنید، از تخصص و تجربه موثر کارشناسان حسابداری استفاده کنید.

شرکت حسابداری مالیاتی پیشگامان حساب به پشتوانه تیم خستگی ناپذیر خود در تلاش است بهترین تحولات مالی و مالیاتی را برای مودیان رقم بزند.

متخصصان حسابداری مالیاتی پیشگامان حساب در وهله اول نحوه عملکرد و سیستم مالی مودیان را به طور دقیقی بررسی میکنند تا بتوانند براساس فرآیند شرکت شما راهکارهای حسابداری و مالیاتی متناسب را اجرایی کنند.

حسابداری

سیستم سازماندهی اطلاعات حسابداری با اندیشه‌ای سبز از گروه پیشگامان حساب

کسب و کارها چه به صورت حقیقی فعالیت کنند و چه به صورت حقوقی با مالیات و امور حسابداری درگیر خواهند بود و انجام تکالیف مالیاتی بر عهده هر دو گروه می‌باشد.

با اینکه کلیات حسابداری یکسان است اما نوع صنف میتواند رعایت برخی نکات حسابداری را حساس تر کند.

از آنجا که حسابداری یکی از اصلی ترین موضاعات یک شرکت است، پس کوچکترین تغییری در آن میتواند تمام مسائل شرکت را دستخوش تغییر کند.

انجام درست و دقیق امور حسابداری شرکت ها مستلزم آن است که توسط یک تیم حرفه ای اجرا شود؛ اما استقرار تمام وقت این تیم حرفه ای در یک شرکت میتواند هزینه بسیار زیادی برای آن شرکت ایجاد کند این در حالی است که برون سپاری امور حسابداری میتواند علاوه بر کاهش هزینه های عملیاتی تا حد خیلی زیادی در کیفیت و سرعت اجرا تاثیر گذار باشد.

در شرایط پر رقابت امروز همه کسب و کار ها برای آنکه بتوانند در صحنه رقابت باقی بمانند و از فعالیت خود سود کسب کنند نیاز دارند تمرکز زیادی بر فعالیت های اقتصادی خود داشته باشند.

از طرفی سختگیری های اداره دارایی در خصوص مسائل حسابداری مالیاتی برای مودیان تبدیل به یک دغدغه ی مهم و اجتناب ناپذیر شده است، از این رو نیاز به حضور متخصصان مالی و مالیاتی بیش از پیش احساس میشود.

حسابداران مالیاتی ما در پیشگامان حساب در کنار مودیان قرار میگیرند تا بتوانند با کاهش دغدغه های مالیاتی، آنها را در پیشبرد اهداف سازمانی شان یاری کنند.

♦ در ذیل به برخی از خدمات حسابداری اشاره خواهیم کرد:

بررسی، تنظیم و ثبت اسناد حسابداری.

ارئه لیست حقوق به سازمان تامین اجتماعی.

ارئه لیست حقوق به سازمان مالیاتی.

ارائه اظهارنامه ارزش افزوده بصورت فصلی.

ارائه گزارش معاملات خرید و فروش فصلی.

تحریر دفاتر پلمپ.

ارائه اظهارنامه عملکرد سالانه.

فهرست